A3035 VERDE MARINA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3035 |
| Color | GREEN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 322cm / 127inch |
| Height | 194cm / 76inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 585kg |